Ubytování

Apartmány Pavel

se nacházejí ve Velkém Poříčí, které je situováno 0,5 km od Hronova a nabízejí ubytování ve 2 samostatných apartmánech.

Vybavení a služby penzionu:

Oba apartmány mají plně vybavenou kuchyni, bar, velkoplošnou televizi s cca 400 kanály a WiFi. Pro horní apartmán je k dispozici terasa s grilem. Pro oba apartmány je pak k dispozici sdílený lounge a zahrádka u objektu, na které se taktéž nachází gril. Oba apartmány dále disponují pračkou a spoustou prostoru pro uložení věcí.

Ubytování je možné i s domácími mazlíčky.

Bezplatné parkování je možné u objektu a na cca 100m vzdáleném parkovišti.

Popis jednotlivých apartmánů:

  • Horní apartmán se skládá ze 2 ložnic s 9 samostatnými lůžky; obývacího pokoje s gaučem (který je možné rozložit) a televizí; kuchyně s mikrovlnnou troubou, varnou deskou, myčkou, ledničkou a jídelním stolem; koupelnou se sprchovým koutem s WC a pračkou; a posezení na terase.
  • Spodní apartmán se skládá ze 2 ložnic s 10 samostatnými lůžky – 1x osmi lůžková a 1x dvoulůžková; obývacího pokoje s gaučem (který je možné rozložit) a televizí; kuchyně s mikrovlnou troubou, varnou deskou, myčkou, ledničkou a jídelním stolem; koupelny s vanou, pračkou a samostatným WC; a posezení na zahrádce.

Maximální počet ubytovaných v celém objektu je 23 osob s využitím rozkládacích gaučů v obývacích pokojích.

Stravování:

Součástí ubytovacích služeb není zajištění stravování. V blízkosti apartmánů je několik restaurací, kam je možné zajít na oběd/večeři. Nejbližší restaurace se nachází ve vzdálenosti 500 metrů od apartmánů. Ve vzdálenosti 1km je supermarket.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Turistické cíle a možnosti sportovního vyžití naleznete na záložce Cíle v okolí.

Rezervace ubytování jsou příjímány na telefonním čísle uvedeném v kontaktech.

Ceník ubytování naleznete zde.